motywacja1

Drodzy rodzice, mam nadzieję, że w tym trudnym czasie macie choć chwilę wytchnienia. Domyślam się, że obecnie jedną z najtrudniejszych rzeczy jest motywacja. Motywacja nasza własna, ale także motywowanie dzieciaków. To duże wyzwanie! Z pomocą przychodzi nam Instytut Edukacji Pozytywnej, który stworzył prezentację z informacjami właśnie na ten temat.

Całość znajdziecie - TUTAJ

Może prezentacja ta podsunie nowe pomysły na motywowanie dzieciaków w nowym tygodniu. Jeśli jednak macie jakieś pytania zapraszam do kontaktu poprzez portal Librus.pl lub e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Magdalena Różańska