Poniewa偶 opr贸cz j臋zyka angielskiego mo偶ecie r贸wnie偶 uczy膰 si臋 w naszej szkole j臋zyka niemieckiego, na naszym 艣wietlicowym blogu poza s艂贸wkami i piosenkami po niemiecku mo偶na  znale藕膰 te偶 wiele informacji o krajach niemieckoj臋zycznych np. tu Kraje niemieckoj臋zyczne i tu O krajach niemieckoj臋zycznych.

W zwi膮zku z obchodzonym w naszej szkole Dniem J臋zyk贸w Obcych uczniowie klas 7 i 8 uczestniczyli w konkursie wiedzy o Niemczech, kt贸ry przeprowadzony zosta艂 na portalu Quizizz i zawiera艂 24 pytania z r贸偶nych dziedzin. Niekt贸rym z nich uda艂o si臋 odpowiedzie膰 prawid艂owo na wszystkie pytania. Ciekawe, czy Wy te偶 daliby艣cie rad臋. Spr贸bujcie! Quiz wiedzy o Niemczech Je艣li chcecie sprawdzi膰, czy udzielili艣cie prawid艂owych odpowiedzi napiszcie do mnie.

Mi艂ej zabawy :-)

Wychowawca