Zapraszamy wszystkich uczniów z klas 1-3 do wzięcia udziału w konkursie językowo - plastycznym na słowniczek obrazkowy do nauki języka angielskiego.

Jeśli jesteś anglomaniakiem, lubisz poznawać angielskie słówka i znasz już ich wiele, a na dodatek kochasz plastykę, konkurs "Picture Dictionary" jest właśnie dla Ciebie! Stwórz stronę angielskiego słowniczka obrazkowego! Na laureatów czekają nagrody!

Zasady konkursu znajdziesz poniżej w Regulaminie.

dziewczynka smieje sie

Regulamin Konkursu "Picture Dictionary"

1. Organizatorzy: p. Karolina Prętczyńska i p. Ewa Wrona

1. Cele konkursu:
  • motywowanie uczniów do nauki języka angielskiego
  • rozwijanie umiejętności plastycznych
  • rozwijanie twórczego myślenia
  • pogłębianie wiedzy i umiejętności w zakresie j. angielskiego
  • rozwijanie uzdolnień i zainteresowań uczniów
  1. Zasady konkursu:
  • Zadaniem uczestnika jest opracowanie i wykonanie słowniczka obrazkowego do nauki języka angielskiego, w którym należy zobrazować i podpisać minimum 10 słów z dowolnej kategorii (ubrania, jedzenie, zwierzęta, pogoda, instrumenty muzyczne, czynności, itp.)
  • Forma pracy: dowolna - plakat, książeczka, plansza z mapą myśli, itp. w formacie min. A4 (kartka z bloku)
  • Technika wykonania: dowolna z użyciem dowolnych materiałów (rysunek, collage, kredki, farby, plastelina, filc, wycinki z gazet, zdjęcia, itp.)

4. Kryteria oceny:

Jury oceniać będzie:

• poprawność językową
  • pomysłowość w zakresie formy
  • kompozycję i estetykę wykonania

5. Termin nadsyłania prac:

Zdjęcia wykonanych prac wraz z dopiskiem „Słowniczek obrazkowy” należy przesłać

do 15 maja 2020r. do organizatorów na podane adresy mailowe:

6. Nagrody

Laureaci konkursu otrzymają nagrody rzeczowe.

Gorąco zachęcamy!

picture dictio