Nasza szkoła w ramach programu Erasmus+ realizuje projekt „Speak, sport, click and sing!” we współpracy ze szkołami z Hamm (Niemcy), Neufchâteau (Francja) i Crotone (Włochy).

W związku z tą międzynarodową współpracą chcielibyśmy z naszymi partnerami wziąć udział w wyzwaniu tanecznym „Jerusalema Challenge” i stworzyć wspólnie taneczny teledysk do przeboju Jerusalema, do którego muzykę stworzył południowoafrykański producent Master KG, a który wykonuje wokalistka Nomocebo Zikode. Piosenki Jerusalema możecie posłuchać tutaj:

W Internecie na portalu YouTube można znaleźć wiele filmików opublikowanych przez różne grupy osób tańczących wspólnie do piosenki Jerusalema. Choreografia jest na tyle prosta, że zachęca to ludzi na całym świecie do dołączenia i wzięcia udziału w wyzwaniu. My również z naszymi zagranicznymi partnerami z Niemiec, Francji i Włoch chcielibyśmy wziąć w nim udział i zachęcamy Was również do tego.

Wiele filmików z choreografią można znaleźć po wpisaniu w wyszukiwarce YouTube: Jerusalema tutorial

Jeżeli mimo wszystko wyda się Wam ona trudna, to my dla ułatwienia znaleźliśmy dla Was jej uproszczoną wersję i zaproponowaliśmy ją również uczniom ze szkół w Niemczech, we Francji i we Włoszech:

Jeżeli chcielibyście wziąć udział w wyzwaniu i współtworzyć nasz wspólny międzynarodowy teledysk, zachęcamy do nagrania swojego występu w domu i przesłania do mnie Waszego nagrania video najpóźniej do wtorku, 15.12.2020 r.

Wychowawca i koordynator projektu „Speak, sport, click and sing!”

Edmund Symanowicz

logosbeneficaireserasmusright pl 15